Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program RIDLEY CUSTOMIZER

Ridley-Customizer-home

Ridley oferuje Ci możliwość stworzenia Twojego roweru marzeń dzięki programowi Ridley Customizer. Program uruchomiony został w roku 2009 i dzięki olbrzymiemu sukcesowi jest nieustannie kontynuowany. Ridley Customizer umożliwia stworzenie indywidualnej kolorystyki i dostępny jest dla większości karbonowych modeli rowerów i ram Ridley.

 

Ridley-CustomizerJeżeli w opisie interesującego Cię modelu widzisz ten przycisk oznacza to, że możesz skorzystać z programu. W celu uzyskania dostępu do aplikacji wystarczy kliknąć, a resztę pozostawić własnej wyobraźni.

 

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste, a zmiany pokazywane są automatycznie. Nie ma potrzeby posiadania umiejętności graficznych i zakupu drogiego oprogramowania graficznego. Dzięki szerokiej gamie kolorów zamówiona może zostać niemal każda ich kombinacja dostępna dla danego designu. Dzięki programowi masz możliwość w kilka sekund stworzyć i obejrzeć interesujący Cię rower Ridley’a w indywidualnie wybranych kolorach. Wszyscy wiemy, że rower to nie tylko kolory ramy, to prawdziwe dzieło sztuki. Dla zapewnienia Twojemu rowerowi wyjątkowego charakteru Ridley Customizer pozwala Ci również na wybór wykończenia - połysk lub mat.


JAK TO DZIAŁA…

 

1

 

Wybierz interesujący Cię model roweru lub ramy Ridley i uruchom aplikację klikając przycisk "RIDLEY CUSTOMIZER - POMALUJ SWOJEGO RIDLEY'A"

 

2

 

Klikaj na wybrane kolory z palety i oglądaj zmiany w czasie rzeczywistym

 

 

3

 

Kliknij i wybierz rodzaj wykończenia - połysk (GLOSSY) lub mat (MATTE)

 

 

4

 

Gotowy projekt zapisz klikając przycisk "CREATE PDF" i dołącz plik z projektem do składanego zamówienia

 

 

 

Czas realizacji zamówień na rowery i ramy malowane indywidualnie w programie RIDLEY CUSTOMIZER to TYLKO ok. 6-8 tygodni !!!

 

Ridley-Customizer-end

pixel